KURUMSAL   |   GALERİ   |   S.S.S
EĞİTİM   |   SİPARİŞ   |   İLETİŞİM
Ana Sayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Kullandığınız malzemeler yenilebilir mi?
Ürünlerimiz  tamamen yenilebilir  malzemelerden hazırlanmaktadır. Obje yerleştirme aşamasında dikkat edilmesi gereken gıdaya uygun tel, çöp şiş kullanılmaktadır…

Kullandığınız malzemeler ne kadar kaliteli?
Pasta Perisi olarak sizler gibi her ürün için hazırlık aşamasında görsellerin yanı sıra lezzetlerine de önem vermekteyiz. .Tamamen katlı maddesiz ev ortamında dikkat edildiği üzere en kaliteli malzemeler kullanılmatadır... Ürünlerimizde hiçbir şekilde yağ vb ürünler kullanılmadığı gibi oldukça hafif lezzetler sunulmaktadır. Süslemede kullandığımız malzemelerin çogunluğu yurt dışından temin edilmektedir.

Ürünlerin lezzetleri konusunda bilgi verebilir misiniz?
Pasta seçeneklerimizde vanilyalı ve kakaolu pandispanya kullanılmakta olup, çikolata ganaj ve ev yapımı  vanilya krema kullanılmaktadır. Cupcake seçenekleri pasta seçeneklerimizle aynı şekildedir . Kurabiye istege bağlı olarak limon aromalı, kakaolu , tarçınlı ve zencefilli hazırlanabilir .

Siparişi nasıl verebilirim?
Siparişlerinizi  sadece e-mail yoluyla kabul edilmektedir. Beğenmiş olduğunuz ürünün kodu kişi sayısı ve adedini bildirmeniz yeterli olacaktır. Özel tasarımlar için detaylı mail yada telefon ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Hazır ürün bulunur mu?
Tüm ürünler sipariş üstüne hazırlanmakta olup hazır ürün bulundurulmamaktadır. 

Siparişimi ne kadar zaman önce vermeliyim?
Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Kutlama tarihinizin yakınlığına göre yoğunluğumuzun durumuna göre acil olan siparişlerin hazırlanabilmesi için mutlaka ön bilgi alınması gerekmektedir

Ürünlerin sunum görsel ve paket seçenekleri ?
Ürünlerimizin sunumlarında kullanılan aksesuarlar ekstra ücretlendirilmektedir. Pasta , cupcake ve cakepops sunumlarında kullanılan yüksek görünümlü straforlar model ve boyuta göre  eksta fiyat talep edilmektedir. Çubuklu kurabiyelerde kullanılan kovalar  için extra ücret talep edilmemektedir.

 Kargo ile gönderi yapabiliyor musunuz?
‘Pasta’, ‘çubuklu kurabiye’ ve ‘3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Ürünleri arzu edildiği üzere Bahçelievlerde ki adresimizden teslim alabilir yada bulunduğunuz adrese ücretli bir şekilde teslim edilebilir. Kargo ve teslim ücretleri alıcıya aittir.

Ürün fiyatlandırılması neye göre  yapılıyor?
Ürün fiyatlandırılması işçiliğe ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Pasta tasarımlarında kullanılan öbje yogunluğuna göre fiyat değişmektedir. Cupcake adet fiyatı standart olup 3 boyutlu ojje çalışmalarında fiyatlar değişmektedir. Kişi sayıları artan siparişlerinizde belirlenmiş olan dilim ücretinde düşebilir. Mutlaka kişi sayısını ve modeli belirterek fiyat bilgisi alınız.

Alaturka Dijital
Facebook Twitter instagram+